PROČ SI VYBRAT NÁS?

Několik důvodů proč s námi spolupracovat

podpora

PODPORA

Jsme ti, kdo jako jediný přepravuje stromy v podobě kulatiny z lesů k našim klientům. Ti už jeho podobu mění ku potřebě vlastních odběratelů. Podpoříme vás 24 hodin denně, aby výsledek byl co nejlepší.
profes

PROFESIONALITA

Život každého z kmenů je časový úsek, kterému se velmi často nikdo z nás ani nepřibližuje. Je nám ctí být součástí tohoto procesu a proto se chováme profesionálně i ke svým partnerům.
treewun

KVALITA PRÁCE

Vonné stromečky do interiérů našich aut nepotřebujeme. Z pravidla si jich několik desítek vezeme přímo za kabinou. A věříme, že kvalitu práce "pocítíte" i Vy.
collage
majitelmg

Michal Gábor - Jednatel

NAŠE HISTORIE

Na začátku byl můj děda Alexandr

Společnost MG Autodoprava s. r. o vznikala jako rodinná společnost. Základním pilířem i myšlenkou byl děda Alexandr, který ještě v době hluboké totality jezdil u státních lesů.
Můj otec Vladislav, byl díky okolnostem v bezprostředním kontaktu této lesní techniky a kolem auta trávil spoustu času. Celý svůj život zasvětil tomuto oboru, nejprve u Státních lesů, následně u spolčnosti CE WOOD a.s. I mě tato práce pohltila a to natolik, že jsem se rozhodl založit vlastní společnost, samozřejmě s podporou táty. Následoval nákup prvního auta a z důvodu maximální vytíženosti docházelo často ke zdvojeným směnám, kde jsme se společně s otcem střídaly za volantem opečovávaného auta.
Prvním našim zaměstnancem se stává můj bratr Vladislav. Později jsem začal splečnost rozvíjet z kapacitních důvodů. Poptávka zkrátka převyšovala nabídku a bylo nezbytné investovat do vozového parku i lidských zdrojů. Můj Bratr Vladislav, byl a je základním pilířem společnosti. Stejně jako řada loajálních prcovníků, kteří s námi „drží basu“. Těmto lidem patří velký dík za stav, ve kterém se naše malá firma nachází.
Zabýváme se přepravou dřevěné suroviny vytěžené z lesa. Nic méně umíme přepravit i celá nákladní auta a zabýváme se i servisem lesáckých a nákladních aut, který nyní rozvíjíme v našich prostorách.
Vize společnosti je stabilizace a vytvoření nadstandardního zázemí pro naše klienty a zaměstance. Zkrátka, každý by se u nás měl cítit komfortně a prostě dobře.“

NAŠE MILNÍKY

Stále se zdokonalujeme

2004
2004

Založení společnosti

Navázali jsme na rodinnou tradici, která se u nás dědí z otce na syna a pokračujeme v podnikání. Také jsme si pořídili první auto s rukou.

2008
2008

První auto bez ruky

Máme první auto bez ruky a rozšiřujeme tak portfolio. Můžeme tak nabídnout další služby našim klientům.

2012
2012

Autopark se rozrůstá a stabilizuje

Náš autopark má již 10 vozidel a my jsme hrdí, že můžeme obsloužit více klientů.

2017
2017

Kolaudace haly

Máme halu, kterou využíváme pro servis a další služby. Kapacitně jsme nyní na dvojnásobku za mnohem menší čas.

NÁŠ TÝM

Naši lidé jsou profesionálové

Máme úžasný tým. Naši lidé jsou vysoce kvalifikovaní odborníci. Zakládají si na individuálním přístupu a jsou tak základem kvalitní péče o naše partnery.

O nás